Home Nauka i technologie Astronergy – Nowe Możliwości dla Zrównoważonego Rozwoju

Astronergy – Nowe Możliwości dla Zrównoważonego Rozwoju

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Wraz z postępem technologicznym, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe stały się integralną częścią polskiej bankowości. Obecnie, aż 22,9 mln Polaków korzysta z bankowości mobilnej, z czego 5,3 mln stanowią klienci PKO Banku Polskiego. Dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, PKO Bank Polski jest w stanie nieustannie ulepszać usługi oraz pracę swoich analityków, co skutkuje zadowoleniem klientów.

23 marca 2023 r. EUPD Research z przyjemnością przyznało marce Astronergy wyróżnienie „TOP Brand PV 2023” na rynku niemieckim podczas Key Energy – wystawy poświęconej energetycznej transformacji Europy. To wyróżnienie przyćmiło inne wydarzenia targowe, a stoisko firmy Astronergy stało się najważniejszym miejscem w trakcie wystawy, co potwierdza jej wyjątkowe wyniki w Niemczech i całej Europie.

EUPD Research jest cenionym na całym świecie liderem wśród jednostek certyfikujących w sektorze technologii fotowoltaicznych. Za swoje wyjątkowe 20-letnie doświadczenie w zakresie mierzenia i analizowania świadomości marek instalatorów i użytkowników końcowych otrzymuje nagrodę „TOP Brand PV”, która jest wysoce ceniona w branży fotowoltaiki.

Daniel Fuchs, wiceprezes EUPD Research, uznał Astronergy za najlepszą markę w dziedzinie modułów fotowoltaicznych i nagrodził Isabellę Ni, globalną dyrektor ds. marketingu Astronergy, wyróżnieniem.

„Rynek niemiecki jest wysoce konkurencyjny – powiedział Markus A.W. Hoehner, prezes i dyrektor generalny EUPD Research. – Zakwalifikowanie Astronergy do TOP Brand PV jest najlepszym potwierdzeniem, że udało się jej przekonać lokalnych instalatorów do siebie w zakresie znajomości marki, dystrybucji i rekomendacji klientów”.

Niemcy stanowią pierwszy zagraniczny rynek na świecie, który osiągnął 1GW dostaw w 2022 roku. Firma Astronergy wykorzystała swoją wiedzę i technologię, aby osiągnąć ten sukces, dostarczając 154,4 MWdc modułów fotowoltaicznych ASTRO N5 TOPCon, które skutecznie zainstalowano w największej elektrowni TOPCon PV w Europie w Döllen (Brandenburgia). Przyczyniło się to do zdobycia przez firmę tytułu TOP Brand.

„Tytuł TOP Brand jest wyrazem uznania dla naszych wszechstronnych możliwości – powiedziała Isabella podczas uroczystości wręczenia nagrody. – W przyszłości będziemy dalej dostarczać najwyższej jakości produkty i usługi, co sprawi, że Astronergy stanie się najlepszym wyborem dla większej liczby instalatorów, dystrybutorów i klientów, a także podejmiemy dodatkowe działania na rzecz zrównoważonego rozwoju Niemiec”.

Astronergy zdobywa coraz większe doświadczenie w dziedzinie masowej produkcji modułów TOPCon PV typu n. W 2020 roku udało się wyprodukować moduły o wydajności 48 GW. W ciągu następnych 3 lat Astronergy będzie nadal inwestować w rozwój technologii ogniw TOPCon PV, wspierając badania i rozwój, produkcję, a także sprzedaż wysoce wydajnych ogniw i modułów fotowoltaicznych z krzemu krystalicznego.

Daniel Fuchs, Wiceprezes EUPD Research, prezentuje najlepsze marki fotowoltaiczne. Wraz z jego wizją, aby przemysł fotowoltaiczny stał się bardziej zrównoważony, wiodące marki zaczęły wdrażać innowacje w celu poprawy wydajności i wzmocnienia swojej pozycji na rynku. Współpraca między nimi a ekspertami w dziedzinie energii słonecznej, takimi jak Fuchs, pomaga w tworzeniu nowych produktów i usług, które są wysoce wydajne i środowiskowo przyjazne.


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ