Home Praca w Rzeszowie i lokalnych miejscowościach Mechanik/Monter Utrzymania Ruchu | Praca Dębica

Mechanik/Monter Utrzymania Ruchu | Praca Dębica

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Dla jednego z naszych Klientów z branży metalowej poszukujemy osoby na stanowisko: Mechanik/Monter Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Dębica
Opis stanowiska:

  • Montaż maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych w oparciu o dokumentację techniczną
  • Montaż podzespołów elektrycznych, mechanicznych, hydraulicznych oraz pneumatycznych
  • Uczestnictwo w procesie uruchamiania wytworzonych produktów, układów, podzespołów
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości składanych elementów
  • Współpraca z elektrykami i automatykami
  • Wykonywanie prac w siedzibie spółki i/lub u Klienta końcowego

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (nawet niewielkie, wszystkiego Cię nauczymy)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Zdolności manualne i umiejętność posługiwania się narzędziami
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, zaangażowanie w wykonywane zadania

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00/14:00-22:00)
  • Pracę od poniedziałku do piątku (wszystkie weekendy wolne)
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie (uzależnione od posiadanego doświadczenia)
  • Dofinansowanie szkoleń
  • Ubezpieczenie na życie
  • Udział w akcjach społecznych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Orginalne ogłoszenie o pracę: https://jobtime.pl/praca/111499/MechanikMonter-Utrzymania-Ruchu.html