Home Praca w Rzeszowie i lokalnych miejscowościach Oferta pracy w Rzeszów na stanowisko – Inżynier Jakości

Oferta pracy w Rzeszów na stanowisko – Inżynier Jakości

Firma z okolic RZESZOWA zatrudni osobę na stanowisku INŻYNIERA JAKOŚCI!

PROPONUJEMY:

  • Umowę o Pracę
  • Wynagrodzenie 4 600 – 7 600 zł brutto w zależności od doświadczenia
  • 1-zmianowy system pracy
  • Wolne weekendy

·         Elastyczne godziny pracy

  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Paczki na Święta
  • Karta Multisport
  • Dopłata do obiadów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wyjścia integracyjne
  • Niezbędne narzędzia: telefon, komputer

Zakres obowiązków:
·         Analiza problemów jakościowych i wdrażanie czynności korygujących ·         Kontakt z dostawcami w tematach jakościowych, audyty dostawców i zarządzanie reklamacjami
·         Przygotowanie, koordynacja działań oraz prowadzenie audytów klientów
·         Zarządzanie reklamacjami klientów ·         Tworzenie dokumentacji systemowej ·         Proponowanie i koordynowanie działań z zakresu ciągłego doskonalenia w obszarze KJ ·         Szkolenie innych pracowników z zakresu standardów jakości

Wymagamy:
·         Doświadczenia w prowadzeniu audytów jakościowych
·         Swobodnej komunikacji w języku angielskim

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu to aplikuj przez poniższy link!

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Źródłowe ogłoszenie o pracę: https://jobtime.pl/praca/111403/Inzynier-Jakosci.html