Home Nauka i technologie ITA TOOLS na Targach DREMA: do Poznania przyjechaliśmy pochwalić się naszą nową, supernowoczesną fabryką w Mielcu

ITA TOOLS na Targach DREMA: do Poznania przyjechaliśmy pochwalić się naszą nową, supernowoczesną fabryką w Mielcu

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

„Celem tej inwestycji jest wdrożenie nowoczesnej linii technologicznej do produkcji głowic z ostrzami z węglików super twardych. To najnowocześniejsza dzisiaj linia produkcyjna, a jej projekt został doceniony przez Bank Gospodarstwa Krajowego” – wyjaśnia Tomasz Nieciąg, prezes zarządu ITA TOOLS.

Innowacyjne rozwiązania wdrażane w nowym zakładzie firma prezentuje w tym tygodniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich, a dokładniej – organizowanych na ich terenie Targach DREMA. Jest to najważniejsze, najbardziej prestiżowe spotkanie przemysłu drzewnego i meblarskiego w Polsce i tej części Europy.

„Budowa nowego zakładu wpisuje się w szerszy, bardzo pozytywny trend, jaki dostrzegamy w naszym kraju na przestrzeni ostatnich lat. Polska branża drzewna i meblarska zyskuje na znaczeniu, a rodzime produkty cieszą się popularnością i uznaniem wśród konsumentów na całym świecie. Posiadamy również największy w Europie Środkowo-Wschodniej rynek wewnętrzny, co dodatkowo zachęca zagranicznych inwestorów do lokowania kapitału właśnie nad Wisłą” – tłumaczy prezes zarządu ITA TOOLS.

Targi DREMA jako jedyne wydarzenie w Polsce jest obecne na liście 14 światowych wystaw dedykowanych przemysłowi obróbki drewna, oficjalnie popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS. Według najnowszych danych instytucji targowych wystawa plasuje się na piątym miejscu w rankingu najważniejszych światowych ekspozycji, tuż obok niemieckich LIGNA, włoskich XYLEXPO, amerykańskich IWF Atlanta oraz chińskich WMF Shanghai.

Źródło informacji: PAP MediaRoom


Źródło: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ