Home Praca w Rzeszowie i lokalnych miejscowościach Handlowiec stacjonarny – branża płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek | Praca w mieście Rzeszów

Handlowiec stacjonarny – branża płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek | Praca w mieście Rzeszów

0 comment
Twój zakres obowiązków:

• obsługa, doradztwo i sprzedaż asortymentu salonu (wyposażenie łazienek, płytki) do klientów indywidualnych;
• zdolności interpersonalne komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów z partnerami handlowymi;
• opracowywanie i przygotowywanie ofert, wycen dla Klientów;
• doradztwo w zakresie asortymentu oferowanego przez firmę
• bieżące doskonalenie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy w zakresie oferowanego asortymentu.

Nasze wymagania
• znajomość branży łazienkowej / sanitarnej
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• wykształcenie min. średnie;
• doświadczenie handlowe lub związane z doradztwem/obsługą klienta;
• zapał do pracy oraz otwartość do przyswajania nowej wiedzy;
• samodzielność i elastyczność w działaniu;
• otwartość i predyspozycja do budowania pozytywnych relacji z klientami;
• wysoka kultura osobista;
• praktyczna znajomość MS Office; Excel;

To oferujemy

• stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• wynagrodzenie podstawowe oraz premie od wypracowanej marży zespołowej;
• pracę stacjonarną w atmosferze współpracy, w młodym i energicznym zespole;
• pełne wdrożenie, który pozwoli na poznanie branży, oferowanego asortymentu oraz rozwoju umiejętności sprzedażowo-handlowych;
• dużą samodzielność w działaniu;
• ubezpieczenie na życie

Formularz aplikacyjny: http://jobtime.pl/praca/102064/Handlowiec-stacjonarny—branza-plytek-ceramicznych-i-wyposazenia-lazienek.html