Home Biznes i finanse WePACK 2024: Przygotowania do największej wystawy branży opakowaniowej w Chinach w pełnym rozkwicie!

WePACK 2024: Przygotowania do największej wystawy branży opakowaniowej w Chinach w pełnym rozkwicie!

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Shenzhen, Chiny, 27 grudnia 2023 r. /PRNewswire/ – Przemysł opakowaniowy przygotowuje się na zmierzenie się z nowymi wyzwaniami i możliwościami w 2024 roku. Koszty surowców, brak ekonomii skali dla producentów sprzętu i wzrastające zapotrzebowanie na inteligentne opakowania tworzą poważne wyzwania dla tej branży. Zmiany te wpłyną na wszystkich uczestników łańcucha dostaw, od producentów po odbiorców końcowych, wymuszając na nich cyfrową produkcję, bardziej spersonalizowane specyfikacje i zróżnicowanie opakowań. W związku z tym, przewiduje się, że w nadchodzącym roku trudności i możliwości będą ze sobą współistnieć, przyspieszając transformację branży.

Nadchodzący rok będzie więc prestiżowym wydarzeniem dla całego łańcucha przemysłu opakowaniowego, który będzie musiał poradzić sobie z występującymi wyzwaniami. Niezależnie od wyzwań, przemysł opakowaniowy zobowiązany jest do dostarczenia lepszych i bardziej innowacyjnych produktów, aby wyjść naprzeciw wszystkim uczestnikom łańcucha dostaw i uzyskać przewagę konkurencyjną.

Targi WEPACK 2024, organizowane przez RX, będą miały miejsce w dniach 10-12 kwietnia 2024 r. w Shenzhen World Exhibition & Convention Center (Nowa Hala Bao’an), największym na świecie centrum wystawienniczo-konferencyjnym. Tegoroczna edycja, przeniesiona z Dongguan do Shenzhen, zapewni uczestnikom z całego świata dostęp do wystawy o powierzchni 120 000 m2 i kilku towarzyszących jej wydarzeń, dzięki czemu będą mogli doświadczyć kompleksowej oferty branży opakowaniowej.

WEPACK 2024 to jedyna na świecie międzynarodowa platforma handlowa i wystawiennicza, która obejmuje każdy aspekt przemysłu opakowaniowego. Łączy ona cykl wystaw obejmujących SinoCorrugated South 2024, SinoFoldingCarton 2024, SinoPaper South 2024, Food Pack & Tech 2024, Dprint 2024 oraz PACKCON 2024, oferując produkty, technologie i usługi, które zawierają się w całym łańcuchu przemysłu opakowaniowego. Przez swoje 20-letnie doświadczenie WEPACK wykorzystuje globalizację i strukturę branży, aby połączyć i wspierać rozwój przemysłu opakowaniowego na całym świecie, tworząc jednocześnie wartość i promując „symbiozę” między częściami łańcucha przemysłowego.

Rozciągnięcie chińskiej polityki wizowej dla cudzoziemców oraz wprowadzenie ruchu bezwizowego dla podróżnych z niektórych krajów, znacznie ułatwiło odwiedzenie targów WEPACK 2024. Organizatorzy spodziewają się, że przyciągną one znaczną liczbę gości i kupców z różnych zakątków świata, stając się ważnym wydarzeniem dla całej branży.


Na podstawie aktualności z serwisu: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ