Home Praca w Rzeszowie i lokalnych miejscowościach Specjalista ds. wdrożeń systemów Comarch ERP XL – Praca Rzeszów

Specjalista ds. wdrożeń systemów Comarch ERP XL – Praca Rzeszów

0 comment
Obecnie poszukujemy:
Specjalisty ds. wdrożeń systemów Comarch ERP XL
Miejsce pracy: Tajęcina (okolice Rzeszowa)  – możliwość pracy hybrydowej
Zakres obowiązków:
• Prowadzenie analizy i opis procesów zachodzących w przedsiębiorstwach
• Instalacja, konfiguracja i paramilitaryzacja systemu zgodnie z zapisami analizy
• Prowadzenie szkoleń dla Klientów z obsługi systemu
• Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej i technicznej
• Opieka serwisowa nad wdrożonymi systemami oraz bieżące wsparcie klientów w zakresie obsługi systemu
• Udział w prezentacjach systemu
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy z systemami Comarch ERP XL lub Comarch Optima
• Znajomość  MS SQL w stopniu dobrym oraz znajomość Crystal Reports
• J. angielski na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej
• Czynne prawo jazdy kat. B
W zamian za swoje zaangażowanie otrzymasz:
• Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę lub B2B – wybór należy do Ciebie
• Pracę od poniedziałku do piątku w przyjemnych godzinach: 8:00 – 16:00
• Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności
• Pracę w firmie bez korporacyjnych nawyków ze stałą kadrą pracowniczą cechującą się propracowniczym podejściem
• Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
• Opieka medyczna z PZU
• Dofinansowanie do obiadów (5 zł dziennie)
• Premie świąteczne oraz wczasy pod gruszą
• Coroczne imprezy integracyjne
• A dodatkowo w dniu swoich urodzin, otrzymujesz wolne!
MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ: 501-726-511
Prześlij nam swoje Cv na adres e-mail: k.kaszycki@grhpolska.com
Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Źródłowe ogłoszenie o pracę: http://jobtime.pl/praca/102013/Specjalista-ds-wdrozen-systemow-Comarch-ERP-XL.html