Home Praca w Rzeszowie i lokalnych miejscowościach Praca – Monter/Serwisant urządzeń vendingowych (Mielec)

Praca – Monter/Serwisant urządzeń vendingowych (Mielec)

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Monter/Serwisant urządzeń vendingowych

Ilość etatów: 2

Miejsce pracy: Wadowice Górne/k. Mielca

  Co nas wyróżnia
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę    – Godziny pracy: elastyczny grafik na proponowanym stanowisku
-Pakiet socjalny;
Rozwój zawodowy w kreatywnym i ambitnym zespole.

Zadania ·
Dokonywanie przeglądów utrzymaniowych i modernizacyjnych automatów
– Montaż urządzeń vendingowych – zarówno w siedzibie firmy i na terenie całej Polski

Oczekiwania
„Złota rączka majsterkowicza” (mechanika, elektryka)

-Zdolność analityczne

Sumienność i odpowiedzialność,
– Prawo jazdy min. kat B -warunek konieczny – Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
-warunek konieczny

Mile widziane
-Uprawnienia SEP do 1kV
Znajomość topografii Polski (GPS)

Wyślij cv, będzie miło Cię poznać.

Źródło: https://jobtime.pl/praca/110081/MonterSerwisant-urzadzen-vendingowych-.html