Home Praca w Rzeszowie i lokalnych miejscowościach Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania – Praca Rzeszów

Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania – Praca Rzeszów

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania
Miejsce pracy: Podkarpacie

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Wdrażanie i monitorowanie systemu zarządzania z wytycznymi: IATF 16949:2016, ISO 14001:2015 oraz ISO 45001:2018
  • Aktualizacja i identyfikacja obszarów do doskonalenia, nadzór nad wdrażaniem działań korygujących dla systemu zarządzania
  • Tworzenie raportów dotyczących zmian systemu zarządzania
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników z obszaru zasad i procedur systemu zarządzania jakością, środowiskiem pracy i BHP

 Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze systemów zarządzania w branży motoryzacyjnej
  • Biegła znajomość procedur i standardów IATF, ISO dla branży motoryzacyjnej
  • Samodzielne monitorowanie potrzeb systemu zarządzania
  • Mile widziane posiadanie certyfikatu audytora wewnętrznego systemów zarządzania oraz certyfikatu PSCR

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę w ramach 1/2 etatu
  • Dni i godziny pracy do ustalenia w trakcie procesu rekrutacyjnego
  • Dofinansowanie do szkoleń stanowiskowych
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Orginalne ogłoszenie o pracę: https://jobtime.pl/praca/113745/Pelnomocnik-ds-Systemow-Zarzadzania.html