Home Praca w Rzeszowie i lokalnych miejscowościach Operator maszyn- do 6700zł- Od zaraz! | Oferta pracy Rzeszów

Operator maszyn- do 6700zł- Od zaraz! | Oferta pracy Rzeszów

Posiadasz umiejętność obsługi komputera i odczytywania rysunku technicznego?
Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu?
Szukasz pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem?
Ta oferta jest dla Ciebie!
Poszukiwany: Operator maszyn
Miejsce pracy: Kolbuszowa
Twoje obowiązki :
• Obsługa maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych
• Ocena jakości wyrobów w stosunku do wzorca
• Składowanie otrzymanych wyrobów i zagospodarowane odpadów produkcyjnych
• Raportowanie przebiegu zmiany
W zamian oferujemy:
• Umowę o pracę
• Pracę w systemie 4 brygadowym (7-15/ dzień wolny/ 15-23/ dzień wolny/ 23-7/ dzień wolny)
• Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia 4000- 6700zł brutto
• Premia frekwencyjna w wysokości 400zł netto
• Premie uznaniowe
• Ubezpieczenie grupowe
• Paczki na święta
Zainteresowany? Aplikuj!!!
Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Źródło: http://jobtime.pl/praca/102063/Operator-maszyn–do-6700zl–Od-zaraz-.html