Home Praca w Rzeszowie i lokalnych miejscowościach Oferta pracy w Rzeszów na stanowisko – Inżynier Jakości Oprogramowania – Tester

Oferta pracy w Rzeszów na stanowisko – Inżynier Jakości Oprogramowania – Tester

Dla jednego z naszych klientów, producenta oprogramowania poszukujemy: Inżyniera kontroli jakości oprogramowania – Testera
Miejsce pracy: praca w jednym z biur – Rzeszów / Kraków / Gdańsk / Warszawa / Tarnów / Nowy Sącz – praca hybrydowa  (60% pracy zdalnej – 40% stacjonarnej)
Zespół: 15+ osób (proporcjonalnie rozłożone doświadczenie w zespole między juniorami a seniorami)
Krótki opis projektu: największy system informatyczny w Polsce, jeden z największych w Europie, wiele technologii, wysoki poziom skomplikowania, obsługa ponad 30 milionów użytkowników

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:

·       Projektowanie przypadków i scenariuszy testowych
·       Wykonywanie testów funkcjonalnych, prowadzenie testów zgodnie z procedurami i standardami oprogramowania ·       Tworzenie skryptów testów automatycznych
·       Udział w tworzeniu strategii testów
·       Współpraca z zespołem programistów w zakresie tworzonych skryptów oraz wkład w ciągłe doskonalenie procesu testowego

Jeśli:

•        Ukończyłeś studia wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym
•        Posiadasz doświadczenie związane z przeprowadzaniem testów
•        Posiadasz doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji testów: regresji, integracyjnych, funkcjonalnych, optymalizacyjnych i instalacyjnych
•        Znasz metodyki wytwarzania oraz testowania oprogramowania, narzędzi testowych np. TestLink, TestComplete, HPSM, Selenium, JMeter metodyk ISTQB/ISEB

to czekamy właśnie na Ciebie!

W zamian za zwoje zaangażowanie otrzymasz:

  • Pracę w ponad 15 osobowym zespole Testerskim (od Juniorów po Seniorów)
  • Interesujący i pełen wyzwań projekt (największy system informatyczny w Polsce, jeden z największych w Europie, wiele technologii, wysoki poziom skomplikowania, obsługa ponad 30 milionów użytkowników)
  • Współpracę z doświadczonym zespołem projektowym
  • Umowę o pracę lub B2B – wybór należy do Ciebie
  • Pracę w przedziale 8-17 (8 godzinny tryb pracy) – praca hybrydowa (60% pracy zdalnej – 40% pracy stacjonarnej)
  • Wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Premia roczna
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dofinansowanie do zakupu okularów
  • Indywidualnie dopasowany i opracowany plan szkoleń i konferencji
  • Bezpośredni kontakt z kadrą kierowniczą oraz płaska struktura organizacyjna
  • Imprezy integracyjne oraz wspólne inicjatywy dla lokalnych społeczności

MASZ PYTANIA? Zadzwoń: 573-179-838
Aplikuj: https://grhpolska.com/single-offer/?id=16922&source=C1497

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Źródłowe ogłoszenie: http://jobtime.pl/praca/103556/Inzynier-Jakosci-Oprogramowania—Tester.html