Home Praca w Rzeszowie i lokalnych miejscowościach Oferta pracy Rzeszów – Główna Księgowa- atrakcyjne godziny pracy- dłuższy weekend

Oferta pracy Rzeszów – Główna Księgowa- atrakcyjne godziny pracy- dłuższy weekend

0 comment

Poszukiwana : Główna Księgowa / Główny Księgowy
Miejsce pracy: Jarosław

Opis stanowiska:

– Księgowanie i ewidencja dokumentów (faktur zakupu, sprzedaży, kosztów, środków trwałych, amortyzacji, RMK),
– Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z UoR i przepisami podatkowymi
– Terminowe sporządzanie deklaracji PIT, CIT, VAT, JPK i innych
– Bieżąca weryfikacja sald i zapisów na kontach, rozrachunków z kontrahentami
– Sporządzanie bilansów i sprawozdań finansowych
– Bieżące monitorowanie i wdrażanie zmian w zakresie przepisów podatkowych, współpraca z doradcami podatkowymi
– Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (audytorami, US, ZUS, GUS, PFRON)

Oferujemy

– Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej 20-letniej pozycji na rynku
– Pracę od poniedziałku do czwartku w godzinach 7-15:30 + piątek  7-13
– Wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia Kandydata- Nasz Klient jest otwarty na rozmowy dotyczące stawki
– Premiowy system motywacyjny

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

– Wykształcenie wyższe kierunkowe
– Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego/głównego księgowego
– Praktyczna znajomość UoR i przepisów podatkowych
– Znajomość systemów środowiska ERP
– Dobra organizacja pracy, terminowość, odpowiedzialność za powierzone zadania

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Orginalne ogłoszenie o pracę: http://jobtime.pl/praca/102180/Glowna-Ksiegowa–atrakcyjne-godziny-pracy–dluzszy-weekend.html