Home Polityka i społeczeństwo Kierowcy Bolt – 27 Nowych Miejsc do Odwiedzenia

Kierowcy Bolt – 27 Nowych Miejsc do Odwiedzenia

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Ponad dwa tysiące kierowców już przeszło osobistą weryfikację w pierwszym Punkcie Obsługi Kierowców Bolt. Teraz Bolt ogłasza, że wkrótce dołączy do nich kolejnych 27 Punktów, obejmujących miasta takie jak Kraków, Lublin, Gdańsk, Wrocław i Poznań.

W grudniu 2022 roku Bolt wprowadził na rynek swój pierwszy Punkt Obsługi Kierowców w Warszawie. Od tego czasu zaufali nam już ponad 2 tysiące kierowców, którzy zdecydowali się oferować przejazdy z wykorzystaniem aplikacji Bolt.

Firma Bolt stawia na jeszcze większą dostępność swoich usług i w ciągu najbliższych miesięcy otworzy aż 27 nowych Punktów, w których kierowcy będą musieli przejść osobistą weryfikację. Do końca maja zostaną otwarte placówki w takich miastach jak: Lublin, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Łódź, Szczecin, Białystok, Rzeszów, Bydgoszcz i Katowice. Niezawodna usługa Bolt jeszcze bliżej Ciebie!

„Uruchomienie Punktów Obsługi Kierowców jest częścią rozpoczętego w ubiegłym roku procesu samoregulacji. Od wdrożenia rygorystycznej weryfikacji kierowców i zablokowaniu 8 tys. tych z nich, którzy nie dostosowali się do nowych zasad, liczba zgłoszeń dot. napastowania podczas przejazdów spadła o 70% r/r. Uruchomienie pierwszego Punktu w Warszawie pozwoliło nam dobrze poznać wymagania, jakie powinno takie miejsce spełniać i niebawem uruchomimy kolejnych 27 Punktów w miastach, w których Bolt jest obecny” – podkreśla Paweł Kuncicki, Country Manager Bolt w Polsce.

Punkty Obsługi Kierowców Bolt są przyjaznymi, bezpiecznymi i wygodnymi miejscami, w których każdy kierowca może przygotować się do pracy w Bolt. Weryfikacja kandydatów kierowców jest bardzo ważnym elementem, zapewniającym bezpieczeństwo pasażerom i kierowcom.

Jeśli chcesz zostać kierowcą Bolt, do punktu obsługi kierowców musisz dostarczyć szereg dokumentów, które pomogą nam sprawdzić twoją tożsamość, weryfikować wymagane kwalifikacje oraz zapewnić bezpieczeństwo w czasie pracy w Bolt. Twoje dokumenty muszą obejmować dokument tożsamości, prawo jazdy, zaświadczenie o niekaralności, zdjęcie kierowcy, zaświadczenie lekarskie o zdolności do pracy w charakterze kierowcy, zaświadczenie o pozytywnym zaliczeniu testów psychologicznych oraz identyfikator kierowcy taxi w miejscach, w których jest on wymagany.

Punkty Obsługi Kierowców Bolt to przyjazne, bezpieczne i wygodne miejsca, w których każdy kierowca może przygotować się do pracy w Bolt. Stosujemy wysokie standardy weryfikacji, aby zapewnić bezpieczeństwo pasażerom i kierowcom.

Jeśli zdecydujesz się zostać kierowcą Bolt, przygotuj się na dostarczenie szeregu dokumentów potwierdzających twoją tożsamość, wymagane kwalifikacje oraz bezpieczeństwo w czasie pracy. Wymienione dokumenty muszą zawierać: dowód osobisty, prawo jazdy, zaświadczenie o niekaralności, zdjęcie kierowcy, zaświadczenie lekarskie o zdolności do pracy, zaświadczenie o pozytywnym zaliczeniu testów psychologicznych oraz identyfikator kierowcy taxi w miejscach, gdzie jest to wymagane.

Jeśli odwiedzasz Punkt, Twoje oryginalne dokumenty zostaną zweryfikowane, a także zostaniesz sfotografowany na jednolitym tle w celu aktualizacji Twojego zdjęcia, aby móc skutecznie je porównać za pomocą sztucznej inteligencji.

Weryfikacja samochodu

Zespół Bolt zawsze sprawdzi Twój samochód podczas wizyty w Punkcie Obsługi Kierowców. Zwrócimy uwagę na:

– czy auto posiada odpowiednie oznakowanie (numer boczny, symbol miasta i lampa taxi);

– czy masz aktualny dowód rejestracyjny z zaświadczeniem z Stacji Kontroli Pojazdów potwierdzającym pozytywny wynik badania technicznego;

– czy samochód jest w odpowiednim stanie technicznym;

– czy wszystkie światła są sprawne;

– czy auto ma ważne ubezpieczenie.

Aby dowiedzieć się więcej o bezpieczeństwie dla pasażerów i kierowców, zajrzyj tutaj i tutaj.

Bolt wprowadził nowy sposób korzystania z mobilności miejskiej. Umożliwia użytkownikom dostęp do łatwego i przystępnego transportu oraz ułatwia dostęp do dostaw jedzenia i artykułów spożywczych w czasie rzeczywistym. Firma stawia na efektywne wykorzystanie istniejącej infrastruktury oraz przyjazne dla środowiska rozwiązania, co wpisuje się w jej europejską filozofię zrównoważonej mobilności.

Bolt jest liderem w dziedzinie zrównoważonej mobilności, oferując klientom bezpieczny i komfortowy sposób przemieszczania się. Użytkownicy mają szeroki wybór usług miejskich, w tym przewozy, car-sharing, wypożyczalnie hulajnóg oraz dostawy jedzenia i artykułów spożywczych. To innowacyjne rozwiązanie pozwala klientom cieszyć się niższymi kosztami, czasem i mniejszymi emisjami CO2.

Bolt wprowadza innowacje w dziedzinie zrównoważonej mobilności, oferując użytkownikom kompleksowe rozwiązania miejskie. Dostęp do prostych i bezpiecznych usług transportowych, car-sharingu, wypożyczalni hulajnóg oraz dostaw jedzenia i produktów spożywczych ułatwia ludziom codzienne przemieszczanie się. Firma stawia na wykorzystanie istniejącej infrastruktury i minimalizację emisji CO2, stanowiąc tym samym przykład dla innych europejskich miejscowości.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ