Home Praca w Rzeszowie i lokalnych miejscowościach Oferta pracy: Elektromonter na produkcji – bez doświadczenia! (Kolbuszowa)

Oferta pracy: Elektromonter na produkcji – bez doświadczenia! (Kolbuszowa)

Firma produkcyjna z MIELCA zatrudni osoby na stanowisku PRACOWNIKA PRODUKCJI / ELEKTROMONTERA. W przypadku braku doświadczenia przez okres wdrożenia proponujemy stanowisko POMOCNIKA.

PROPONUJEMY:

Umowę o pracę

·         Wynagrodzenie min. 3600 zł brutto/mies. (dla osób z doświadczeniem lub z uprawnieniami SEP wyższa stawka)
·         Wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-14:30, 14:30-22:30, 22:30-6:30
·         Darmowy dojazd do pracy dla grup zorganizowanych
·         Dofinansowanie do szkoleń
·         Dofinansowanie do nauki języków obcych
·         Kafeteria benefitów
·         Karta Multisport
·         Ubezpieczenie na życie
·         Prywatna opieka medyczna
·         Prywatna opieka stomatologiczna
·         Pracowniczy Program Emerytalny
·         Wdrożenie i pomoc w rozwoju zawodowym

Zakres obowiązków:

Montaż elementów elektrycznych do podzespołów lotniczych

·         Wykonywanie podstawowych pomiarów elektrycznych oraz testów sprawdzających

Zainteresowany/a? Aplikuj przez poniższy LINK!

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie źródłowe: https://jobtime.pl/praca/109895/Elektromonter-na-produkcji—bez-doswiadczenia-.html