Home Biznes i finanse Nowe rozwiązania technologiczne Qn-SOLAR na Intersolar Europe 2023: jak rozpocząć nowe możliwości w zakresie energii słonecznej?

Nowe rozwiązania technologiczne Qn-SOLAR na Intersolar Europe 2023: jak rozpocząć nowe możliwości w zakresie energii słonecznej?

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

MONACHIUM, 16 czerwca 2023 r. /PRNewswire/ — Qn-SOLAR, wschodząca gwiazda chińskiego przemysłu fotowoltaicznego, zamierza zaznaczyć swoją obecność na rynkach międzynarodowych i zaprezentować swój szeroki wachlarz produktów podczas Intersolar Europe 2023, który odbędzie się w dniach 14-16 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Monachium. Intersolar to międzynarodowa platforma, zapewniająca przedsiębiorcom z branży fotowoltaicznej możliwość prezentacji najnowszych trendów, omówienia najnowszych innowacji i nawiązania nowych kontaktów. Tego samego dnia Qn-SOLAR zaprezentuje również swój flagowy produkt – akumulator uzupełniający DC PowerOcan.

„Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w Intersolar, ponieważ stanowią one dla nas ważną okazję do wejścia na rynki międzynarodowe. Od czasu wejścia na rynki zagraniczne w 2022 r. firma Qn-SOLAR brała udział w trzech głównych wystawach w Europie w tym roku i uzyskała zamówienia na ponad 100 MW mocy. Podczas wystawy będziemy mieli przyjemność zaprezentować nasze główne produkty, m.in. ogniwa TOPCon typu N 182mm 16BB i moduły QNN182-HS585-72 i QNM182-HS550-54, na które jest duże zapotrzebowanie ze względu na rosnącą popularność technologii TOPCon. Dzięki własnej produkcji ogniw i modułów TOPCon moduły te odpowiadają obecnie za 45% całkowitych zdolności produkcyjnych spółki. W przyszłości planujemy rozszerzyć działalność o produkcję materiałów krzemowych i płytek, a także falowników i magazynów energii, aby stworzyć bardziej kompleksowe rozwiązania w zakresie magazynowania energii fotowoltaicznej i zwiększyć efektywność kosztową” – powiedział Stephen Cai, prezes Qn-SOLAR.

  • Efektywność ogniwa: 24,8%
  • Wysoki wskaźnik dwustronności: 91%
  • Bardzo korzystny współczynnik temperatury
  • Doskonałe działanie przy niskim nasłonecznieniu
  • Niski wskaźnik obniżenia mocy LID<0,6%,CID<0,2%

Ogniwa TOPCon typu N 182mm 16BB oraz QNN182-HS585-72 to produkty wyróżniające się wysoką wydajnością i innymi zaletami. Pierwszy z nich cechuje maksymalna efektywność ogniwa na poziomie 25,6%, wysoki wskaźnik dwustronności na poziomie 90% oraz bardzo korzystny współczynnik temperatury. Ponadto doskonale działa przy niskim nasłonecznieniu, a jego wskaźnik obniżenia mocy LID to 1,0%, a CID to 0,2%.
Drugi model, czyli QNN182-HS585-72, posiada efektywność ogniwa na poziomie 24,8%, wysoki wskaźnik dwustronności na poziomie 91%, bardzo korzystny współczynnik temperatury oraz doskonałe działanie przy niskim nasłonecznieniu. Jego wskaźnik obniżenia mocy LID to 0,6%, a CID to 0,2%.

Nowy moduł QNM182-HS550-54 oferuje wyjątkowe właściwości, zapewniając wysoką wydajność i wytrzymałość. Maksymalna efektywność modułu wynosi 22,6%, a jego doskonałe działanie występuje również przy niskim nasłonecznieniu. Co więcej, moduł posiada niższy wskaźnik obniżenia mocy niż PERC, a jego współczynnik temperatury pozwala na wytworzenie 2% więcej energii elektrycznej niż PERC. Dzięki skutecznej przeciwdziałanie degradacji indukowanego napięcia (anti-PID), QNM182-HS550-54 to doskonały wybór do zastosowań fotowoltaicznych.

Qn-SOLAR dąży do budowania silnych relacji z klientami, zapewniając im niezawodne produkty i usługi oraz najbardziej konkurencyjne ceny. Firma rozwija nowe technologie, aby wspierać wdrażanie produktów o wyższej mocy i niskiej utraty mocy, a zespół badawczy tworzy innowacyjne rozwiązania, aby poprawić wydajność systemów fotowoltaicznych. Qn-SOLAR jest wyposażona w nowoczesne i wydajne zaplecze produkcyjne, w tym zaawansowaną technologię automatyzacji, która zapewnia wysoką jakość produktów i zwiększa efektywność produkcji. Firma wspiera również wysiłki na rzecz zrównoważonego rozwoju, przyczyniając się do ochrony środowiska.

Qn-SOLAR dostarcza swoim klientom wysokiej jakości produkty, usługi i wsparcie techniczne. Dzięki doskonałej jakości produktów, zaawansowanej technologii i współpracy z wiodącymi na rynku technologiami, firma zwiększa swoją wydajność, zapewniając konkurencyjną cenę. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w branży, Qn-SOLAR jest wiodącym światowym producentem ogniw fotowoltaicznych, który wykorzystuje nowoczesne technologie i zapewnia klientom doskonałą jakość i niezawodność produktów. Do 2023 r. zdolności produkcyjne Qn-SOLAR obejmą cały łańcuch dostaw fotowoltaiki, co zapewni firmie pozycję jednego z największych producentów na świecie.

Qn-SOLAR kładzie nacisk na dostarczanie najlepszych rozwiązań technologicznych i wsparcie dla klientów. Dzięki specjalistycznemu zespołowi inżynierów oraz zaawansowanym systemom automatyzacji firma zapewnia wyjątkową jakość produktów i wysoką wydajność procesów produkcyjnych. Ponadto, firma wspiera inicjatywy zrównoważonego rozwoju i dba o środowisko naturalne. Dzięki unikalnym zdolnościom produkcyjnym i globalnej obecnościQn-SOLAR jest wiodącym producentem ogniw fotowoltaicznych, zdolnym do zaspokojenia potrzeb klientów na całym świecie.


Źródło: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ