Home Biznes i finanse Midea: Przekształcając zieloną wizję w niebieską przyszłość podczas targów IFA 2023

Midea: Przekształcając zieloną wizję w niebieską przyszłość podczas targów IFA 2023

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Eksperci, którzy spotkali się w Karpaczu, przekonali, że polskie firmy mogą odegrać kluczową rolę w procesie odbudowy Ukrainy. Sektor bankowy w Polsce musi być na to przygotowany. PKO Bank Polski, właściciel Kredobanku, który działa na Ukrainie, już to zrozumiał i zaczął działania w tym zakresie, ponieważ szybka odbudowa ukraińskiej gospodarki będzie miała korzystny wpływ również na Polskę.

Midea było w centrum uwagi na targach IFA 2023, które odbyły się w Berlinie, w Niemczech. Firma prezentowała swoje zobowiązanie do zrównoważonego rozwoju i innowacji, pokazując szeroką gamę produktów, które chronią środowisko, oszczędzają energię oraz spełniają różnorodne potrzeby konsumentów. Hasło „Zielona wizja, niebieska przyszłość” idealnie oddaje ideę stojącą za oferowaną przez Midea gamą rozwiązań.

Marka Midea stworzyła linię ekologicznych produktów, które pozwalają wykorzystać przyjazne dla środowiska technologie, zachowując przy tym wysoką wydajność. Najbardziej efektywnym rozwiązaniem w ofercie jest seria R290, w której zastosowano ekologiczny czynnik chłodniczy R290. Jego wskaźnik potencjału tworzenia efektu cieplarnianego GWP wynosi zaledwie 0.02, co czyni go jednym z najbardziej przyjaznych dla środowiska naturalnego produktów.

Kolekcja ta zawiera w sobie najwyższą jakość produktów, w tym: klimatyzator typu split EffiClima z potwierdzoną certyfikacją TÜV i z imponującą klasą energetyczną A+++ oraz wskaźnikami SEER 12,2 i SCOP 6,3, innowacyjny klimatyzator typu split serii Xtreme, który posiada certyfikat A+++ Blue Angel, a także podgrzewacz do wody na bazie przyjaznego dla środowiska R290. Ponadto, dzięki współpracy z Milan Design Center, urządzenia zostały ozdobione eleganckimi panelami, które doskonale oddają ideę trwałego i zrównoważonego rozwoju.

Ponadto, firma Midea zaprezentowała swoje najnowsze kompleksowe rozwiązanie inteligentnego domu, aby odpowiedzieć na europejski kryzys energetyczny i zmieniające się potrzeby użytkowników. Uzyskując zrównoważone i oszczędne wykorzystanie energii, system wykorzystuje bezpłatne źródła energii, takie jak energia słoneczna, system zarządzania energią MHELIOS i system multi split CirQHP oparty na technologii odzysku ciepła, zapewniając bardziej ekologiczne doświadczenia użytkownika, co pokazuje zaangażowanie firmy Midea w wykorzystywanie innowacyjnych technologii dla zrównoważonego życia.

Firma Midea pokazuje swoje zaangażowanie w tworzenie przyjaznych dla środowiska technologii grzewczych, dzięki nowemu rozwiązaniu grzewczemu klasy energetycznej A+++ o wskaźnikach wydajności SEER 11,6 i SCOP 6,2, z możliwością zapewnienia ogrzewania nawet w niskich temperaturach. Inteligentny algorytm Breezeless E AI, który dostosowuje się do otoczenia, zwalnia użytkowników od obowiązku manualnego wybierania ustawień, pomagając w optymalizacji zużycia energii.

PortaSplit wyróżnia się jako przełomowe urządzenie, dzięki połączeniu kompaktowego, przenośnego designu z mocą chłodzenia typu split. Jego instalacja jest prosta, a wydajność niezwykła, oferując wszechstronne chłodzenie w domu.

Midea jest liderem w dążeniu do zielonego i bardziej zrównoważonego przyszłego środowiska. W ramach tego wysiłku, Vincent Chou, wiceprezes ds. domowych systemów klimatyzacji, został zaproszony do wzięcia udziału w programie Leader Summit, gdzie omówił temat „Stanu gospodarki o obiegu zamkniętym”, jako jeden z kilku ekspertów branży, w tym z Nordic Circular Hotspot, Runde Repartur oraz Miele & Cie. KG.

Uczestnicy panelu dyskutowali o możliwościach zmniejszenia zużycia surowców poprzez wprowadzenie bardziej zrównoważonych technik produkcyjnych oraz działań regulacyjnych, które mogą wspierać innowacyjne modele biznesowe.

Midea jest zdecydowanym liderem w dziedzinie gospodarki o obiegu zamkniętym i wdraża na szeroką skalę innowacyjne technologie, które pozwalają na zoptymalizowanie wykorzystania surowców i zmniejszenie emisji szkodliwych substancji.

Uczestnicy panelu dyskutowali o konieczności wprowadzenia nowych regulacji, które wspierałyby dążenie do zmniejszenia zużycia surowców i zapewniłyby przekazywanie zużytych elementów do ponownego wykorzystania w procesie produkcyjnym.

Midea wprowadza nowe technologie, które umożliwiają przetwarzanie surowców wielokrotnie, a także przemianę odpadów w zasoby. Firma wspiera także wdrażanie rozwiązań regulacyjnych, które zachęcają do przestrzegania zasad gospodarki o obiegu zamkniętym.

Dzięki zaangażowaniu Midea w orędownictwo na rzecz stworzenia ekologicznego i wydajnego globalnego łańcucha dostaw, firma nie tylko wykonała ogromny postęp, ale także podjęła ambitną inicjatywę recyklingu surowców w Chinach, w której zaangażowani są zarówno dostawcy, jak i klienci.

Midea jest liderem w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska, oferując szeroki wachlarz produktów oraz prowadząc inicjatywy mające na celu zwiększenie świadomości na temat odpowiedzialnego wykorzystywania technologii. Poprzez wspólne działania wspieramy przemysł w jego zaangażowaniu w ochronę środowiska.


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ