Home Praca w Rzeszowie i lokalnych miejscowościach Konsultant ds. wdrożeń systemów TETA | Praca Rzeszów

Konsultant ds. wdrożeń systemów TETA | Praca Rzeszów

Masz doświadczenie związane z systemem TETA lub innym pokrewnym?
Chcesz rozwinąć swoją ścieżkę kariery?
 Jeśli TAK, to czytaj dalej
Poszukujemy KONSULTANTA DS. WDROŻEŃ SYSTEMÓW finansowo – księgowych

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa (po wdrożeniu możliwa praca hybrydowa lub zdalna)
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych
  • Analiza biznesowa w obszarze finansów i księgowości
  • Prowadzenie szkoleń
  • Obsługa zgłoszeń serwisowych

    Niezbędne umiejętności i kwalifikacje kandydata:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze finansów i księgowości
  • Znajomość systemu TETA Finanse bądź pokrewnych
  • Znajomość języka zapytań SQL
  • Wiedza merytoryczna nt. procesów finansowo – księgowych
  • Prawo jazdy kat B.

    Co możemy Ci zaoferować?

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę / B2B
  • Pracę od poniedziałku do piątku w przyjemnych godzinach: 8:00 – 16:00
  • Po wdrożeniu – możliwość pracy zdalnej / hybrydowej
  • Wynagrodzeniu podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności (otwartość na negocjacje)
  • Pracę w firmie bez korporacyjnych nawyków ze stałą kadrą pracowniczą cechującą się „propracowniczym” podejściem
  • Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Opiekę medyczną z PZU
  • Dofinansowanie do obiadów (5 zł dziennie) oraz dofinansowanie do okularów
  • Premie świąteczne oraz wczasy pod gruszą
  • Coroczne imprezy integracyjne
  • A dodatkowo w dniu swoich urodzin, otrzymujesz wolne!

  Zainteresowała Cię oferta? APLIKUJ!

Ogłoszenie źródłowe: https://jobtime.pl/praca/114958/Konsultant-ds-wdrozen-systemow-TETA.html