Home Praca w Rzeszowie i lokalnych miejscowościach Konstruktor – WOLNE WEEKENDY | Oferta pracy Mielec

Konstruktor – WOLNE WEEKENDY | Oferta pracy Mielec

by Wiadomości Rzeszów
0 comment
Jesteś osobą kreatywną i twórczą? Z nami możesz dzielić się pomysłami oraz je realizować.
Zatrudnimy KONSTRUKTORA do pracy w okolicach MIELCA – Wadowice Górne.

OTRZYMASZ:
·         Umowę o pracę
·         Wynagrodzenie ustalane indywidualnie
·         Pracę w systemie jednozmianowym (7:00 – 15:00)
 ·         Wolne weekendy
  • Dofinansowania do szkoleń
  • Kartę Multisport

Twoimi zadaniami będą:

  • Samodzielne projektowanie części i złożeń konstrukcji metalowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej do produkcji i montażu
  • Proponowanie nowych rozwiązań, optymalizacja i praca koncepcyjna
  Jeżeli posiadasz doświadczenia w projektowaniu CAD (Inventor) to APLIKUJ poprzez poniższy link:
 Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Źródłowe ogłoszenie o pracę: https://jobtime.pl/praca/110671/Konstruktor—WOLNE-WEEKENDY.html