Home Biznes i finanse Inauguracja Green HUB PL

Inauguracja Green HUB PL

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

14.06.2024 miała miejsce inauguracja Green HUB PL, największej organizacji biznesowo-finansowej, która działa w zakresie dekarbonizacji przemysłu oraz dostarczania innowacyjnych rozwiązań technologicznych w ramach Programu „Bezpłatnej transformacji energetycznej” w Polsce.

Green HUB PL to platforma biznesowa, która integruje firmy technologiczne, fundusze inwestycyjne, instytucje naukowe, kancelarie prawne, biura projektowe, ekspertów, startupy i instytucje otoczenia biznesu, aby wspólnie opracować strategię rozwoju w dziedzinie transformacji energetycznej i innowacyjnych technologii.

Green HUB PL to miejsce, które oferuje szeroki zakres usług energetycznych dla firm. Nasi specjaliści pomagają przedsiębiorcom w transformacji energetycznej i dekarbonizacji, eliminując konieczność zatrudniania specjalistów na stałe. Oferujemy wsparcie na każdym etapie procesu, począwszy od wyliczenia śladu węglowego, poprzez dostawę taniej energii, aż po wdrożenie efektywnych rozwiązań i pozyskiwanie kapitału na projekty dekarbonizacyjne. Nasze obszary działania to transformacja energetyczna, wodoryzacja przemysłu, sztuczna inteligencja oraz finansowanie i dotacje.

Green Energy jest pionierem w Polsce, oferując kompleksowe usługi energetyczne zgodnie z Dyrektywą 2012/27/UE Parlamentu Europejskiego i Rady. Nasza firma zapewnia budowę, finansowanie i utrzymanie Autonomicznego Systemu Zasilania, który wytwarza czystą energię bez emisji przez 8760 godzin rocznie.

Nasza nowa propozycja biznesowa pozwala na całkowite wyeliminowanie zakupu energii, gazu i paliw kopalnych z zewnątrz, bez konieczności inwestycji własnych środków. Dzięki takiemu podejściu można osiągnąć obniżkę kosztów zakupu energii o 30-50% bez konieczności wkładu własnego. Koszty inwestycyjne w ramach Programu „Bezpłatnej Transformacji Energetycznej” Green HUB PL są w całości pokrywane przez naszą firmę. Klienci rozliczają się jedynie na podstawie faktur za rzeczywiste zużycie energii.

Nasza firma dąży do osiągnięcia zeroemisyjności w Zakładzie Przemysłowym poprzez wykorzystanie nowatorskich metod produkcji energii zielonej, wodoru, ciepła i gazów technicznych. Dzięki naszym technologiom, nasi klienci mogą uniknąć płacenia podatku węglowego CARBON TAX.

Kluczowe usługi organizacji to:

1. Transformacja energetyczna firm

2. Hub energetyczny i wodorowy

3. Poprawa efektywności OZE

4. ESCO – energia dla firm

5. Czyste powietrze +

6. Technologie AI

7. Finansowanie inwestycji

8. Spółdzielnie energetyczne dla JST

W celu prezentacji pełnej oferty i strategii biznesowej Green HUB PL zostaje zorganizowane 27.09.2024 forum energetyczne – Transformacja Energetyczna i Technologie Wodorowe.

Adresaci: Zakłady Przemysłowe, Właściciele projektów OZE, Eksperci, Biznes, Samorządy (JST)

Tematyka: Transformacja Energetyczna, Technologie Wodorowe, Innowacje i Sztuczna Inteligencja

Data i czas: Piątek, 27.09.2024 r., FORUM godz. 10.00-16.30. VIP PARTY godz. 18.00-22.00

Lokalizacja: Crowne Plaza Warsaw – the Hub, ul. Rondo Daszyńskiego 2, Warszawa

Organizator: Green HUB PL, www.hubid.org, tel. 570 056 755, 537 506 055

Organizowane Forum biznesowe będzie okazją do poznania wielu innowacyjnych technologii, rozwiązań biznesowych oraz wymiany doświadczeń z liderami branżowymi, naukowcami, decydentami politycznymi i ekspertami mającymi wpływ na redukcję śladu węglowego (CARBON TAX) oraz transformację energetyczną Polski.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ