Home Praca w Rzeszowie i lokalnych miejscowościach Handlowiec na Rynek Zagraniczny | Oferta pracy Rzeszów

Handlowiec na Rynek Zagraniczny | Oferta pracy Rzeszów

Jeśli posiadasz doświadczenie w obszarze sprzedaży oraz w prowadzeniu negocjacji i chcesz realizować się zawodowo jako Handlowiec to mamy ofertę dla Ciebie:
Obecnie poszukujemy: Specjalisty ds. Sprzedaży z językiem angielskim

Co możemy Ci zaoferować?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa miesięczna
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 w 12 osobowym dziale Sprzedaży
  • Możliwość aktywnego udziału w targach i innych imprezach wystawienniczych
  • Pakiet medyczny z możliwością objęcia opieką członków rodziny
  • Pakiet ubezpieczenia z możliwością objęcia opieką członków rodziny
  • Kartę Multisport

  Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Sprzedaż produktów do Klientów z sektora B2B
  • Obsługa istniejącej bazy stałych odbiorców na przydzielonym obszarze Europy
  • Skuteczne i sukcesywne pozyskiwanie zamówień
  • 2-3 razy do roku delegacje do Klientów w celu podtrzymania relacji handlowych
  • Udział w targach branżowych
  • Raportowanie swojej pracy i działań do Dyrektora Sprzedaży

  Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij CV i daj się poznać!

Źródło: http://jobtime.pl/praca/102353/Handlowiec-na-Rynek-Zagraniczny-.html