Elektryk Miejsce pracy: Dębica

Opis stanowiska:
·         obsługa, naprawa, konserwacja oraz montaż: zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW, sieci o napięciu do 1 kV, urządzeń elektrotermicznych, sieci oświetlenia ulicznego, urządzeń o wykonaniu przeciwwybuchowym, aparatury kontrolno-pomiarowej Wymagania: ·         posiadanie Świadectwa Kwalifikacji wydane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich na stanowisku Eksploatacja
·         zdolność do pracy na wysokości powyżej 3m ·         minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku

  Od pracodawcy otrzymasz:
·         umowę o pracę

·         wynagrodzenie podstawowe + premie ·         pracę od poniedziałku do piątku
·         jednozmianowy system pracy: 6:00 – 14:00 ·         finansowanie szkoleń zawodowych
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.