Home Praca w Rzeszowie i lokalnych miejscowościach Oferta pracy Rzeszów – Ustawiacz – Operator Tokarek CNC

Oferta pracy Rzeszów – Ustawiacz – Operator Tokarek CNC

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Międzynarodowa firma produkcyjna poszukuje osób na stanowisko:
Operator Tokarek CNC

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa / Tajęcina

Oferta:

• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie w wysokości ok. 5000 zł brutto, w zależności od posiadanego doświadczenia
• Premie roczną do 10% sumy wynagrodzenia rocznego
• Pracę od poniedziałku do piątku, w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
• Ubezpieczenie na życie
• Pakiet prywatnej opieki medycznej
• Dofinansowanie do posiłków
• ZFŚS (dofinansowanie do wypoczynku)

Zadania na stanowisku:

• Obsługa tokarek automatycznych:
– wprowadzanie półproduktu
– uzbrojenie maszyny w płytki narzędziowe
– ustawianie parametrów
– wprowadzenie parametrów
– kontrola wyprodukowanych elementów (obsługa suwmiarki i wysokościomierza)
– wprowadzanie ewentualnych korekt w programie
• Uzupełnianie kart pomiarowych
• Raportowanie poziomu zużycia materiałów oraz działań produkcyjnych w systemie SAP

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz praktyczna znajomość obsługi przyrządów pomiarowych

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta – wyślij CV i daj sobie szansę na pracę w zespole fachowców! Aplikuj poprzez ten link: https://grhpolska.com/single-offer/?id=12691&source=C1203

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie o pracę pochodzi z: http://jobtime.pl/praca/103438/Ustawiacz—Operator-Tokarek-CNC.html