Home Praca w Rzeszowie i lokalnych miejscowościach Praca w Kolbuszowa na stanowisku – Operator Linii Produkcyjnej – bez doświadczenia!

Praca w Kolbuszowa na stanowisku – Operator Linii Produkcyjnej – bez doświadczenia!

Polskie przedsiębiorstwo farmaceutyczne poszukuje Operatorów Produkcji!

Jeśli poszukujesz stabilnego zatrudnienia, chciałbyś pracować od poniedziałku do piątku oraz zależy Ci na realnym rozwoju swoich umiejętności, to koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Lokalizacja: Nowa Dęba
 Zadania na stanowisku:
•             Realizacja i kontrola przebiegu procesu technologicznego produkcji leków – Będziesz pracować na jednym z etapów produkcji:
– Naważanie
 – Granulowanie
– Proces tabletkowania
 – Powlekanie
– Pakowane
 •             Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
 •             Zgłaszanie awarii i uszkodzeń

Oferujemy:
 •             Stabilne zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
 •             Indywidulanie ustalane wynagrodzenie – Stawka minimalna 3600zł brutto na start!
 •             Premie zależne od realizacji planu oraz premie frekwencyjne – nawet dodatkowe 15% wynagrodzenia podstawowego!
 •             Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 7-15 / 15-23 / 23-7  – wolne weekendy!
 •             System SmartLunch – dofinansowanie 175zł miesięcznie na posiłki
•             System kafeteryjny Mybenefit – Punkty możesz wymieniać na bilety do kina i teatrów czy bony spożywcze
 •             Premie świąteczne – nawet do 1300zł brutto!
 •             Prywatną opiekę medyczną z możliwością objęcia członków rodziny
•             Kartę Multisport
•             Pracowniczy program emerytalny (PPE) opłacany w całości przez firmę
•             Dofinansowanie do wypoczynku (ZFŚS)
•             Paczki świąteczne dla dzieci
Jedyna czego od Ciebie wymagamy to dyspozycyjności oraz chęci do rozwoju!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie czekaj! Wyślij swoje CV i daj się poznać!

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie o pracę pochodzi z: http://jobtime.pl/praca/102041/Operator-Linii-Produkcyjnej—bez-doswiadczenia.html