Home Praca w Rzeszowie i lokalnych miejscowościach Praca w Łańcut na stanowisku – Starszy Technolog – branża chemiczna

Praca w Łańcut na stanowisku – Starszy Technolog – branża chemiczna

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Starszy Technolog – Operator Produkcji

Miejsce pracy: Łańcut

Opis stanowiska:

  • utrzymanie ciągłości produkcji
  • kontrola urządzeń pomiarowych
  • regulacja i sterowanie procesami produkcyjnymi
  • raportowanie wewnętrzne na potrzeby firmy

Nasze oczekiwania:
·       wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
·       doświadczenie w pracy na produkcji – mile widziane w branży chemicznej/farmaceutycznej/spożywczej
·       znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
·       mile widziane uprawnienia UDT oraz umiejętności w utrzymaniu ruchu

Pracodawca oferuje:
·       umowę o pracę
·       wynagrodzenie podstawowe + premie
·       pracę w systemie 4-brygadowym
·       narzędzia techniczne: telefon służbowy, komputer stacjonarny
·       wyjścia integracyjne

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy – Aplikuj!
Klik: https://grhpolska.com/single-offer/?id=19213&source=C1497

Nie zapomnij o klauzuli RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie o pracę pochodzi z: http://jobtime.pl/praca/103385/Starszy-Technolog—branza-chemiczna.html