Home Praca w Rzeszowie i lokalnych miejscowościach Oferta pracy na stanowisko – Konstruktor – Branża Motoryzacyjna – Dębica (Rzeszów)

Oferta pracy na stanowisko – Konstruktor – Branża Motoryzacyjna – Dębica (Rzeszów)

Firma branży motoryzacyjnej poszukuje Młodszego Konstruktora!
Miejsce pracy: Dębica
Opis stanowiska:
·         Konstruowanie nowych wyrobów oraz doskonalenie aktualnego asortymentu
·         Opracowywanie dokumentacji 3D i 2D wyrobów
·         Obliczenia wytrzymałości konstrukcji
·         Nadzór nad realizacją wykonania oraz badaniami prototypów
 ·         Współpraca z komórkami organizacyjnymi firmy w trakcie realizacji projektów

Wymagania:
·         Wykształcenie wyższe techniczne
 ·         Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office
·         Umiejętności w zakresie projektowania CAD 3D i 2D (AutoCad, SolidWorks itp.)
 ·         Znajomość języka angielskiego (min. B2)

Od pracodawcy otrzymasz:
 ·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
·         Wynagrodzenie ustalane indywidualnie oraz premie
 ·         Pracę w systemie jednozmianowym z wolnymi weekendami
·         Elastyczne godziny pracy (początek pracy między 6 a 9)
 ·         Kompleksowe szkolenie stanowiskowe
·         Dofinansowanie do szkoleń oraz nauki języków obcych
·         Kartę multisport
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.
 Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aplikuj na: http://jobtime.pl/praca/102350/Konstruktor—Branza-Motoryzacyjna—Debica.html