Home Praca w Rzeszowie i lokalnych miejscowościach Monter/Serwisant urządzeń vendingowych | Oferta pracy Mielec

Monter/Serwisant urządzeń vendingowych | Oferta pracy Mielec

0 comment

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
  Monter/Serwisant urządzeń vendingowych   Ilość etatów: 2
Miejsce pracy: Wadowice Górne/k. Mielca

Co nas wyróżnia

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;  ·         Godziny pracy: elastyczny grafik na proponowanym stanowisku;
·         Pakiet socjalny;
·         Rozwój zawodowy w kreatywnym i ambitnym zespole.

  Zadania

·         Dokonywanie przeglądów utrzymaniowych i modernizacyjnych automatów ·         Montaż urządzeń vendingowych – zarówno w siedzibie firmy i na terenie całej Polski
  Oczekiwania

·         „Złota rączka majsterkowicza” (mechanika, elektryka)

·         Zdolność analityczne
·         Sumienność i odpowiedzialność,

·         Prawo jazdy min. kat B – warunek konieczny

·         Gotowość do częstych wyjazdów służbowych – warunek konieczny
Mile widziane

·         Uprawnienia SEP do 1kV ·         Znajomość topografii Polski (GPS)
Wyślij cv, będzie miło Cię poznać.

Ogłoszenie źródłowe: https://jobtime.pl/praca/110958/MonterSerwisant-urzadzen-vendingowych-.html