Home Praca w Rzeszowie i lokalnych miejscowościach Key Account Manager / Manager Rynku – Praca Rzeszów

Key Account Manager / Manager Rynku – Praca Rzeszów

Firma świadcząca usługi w branży maszynowej, poszukuje osoby na stanowisko Key Account Manager
Lokalizacja: Polska/Świat/Praca hybrydowa

Opis stanowiska:

•             Pozyskiwanie klientów krajowych i zagranicznych

•             Prowadzenie negocjacji
•             Stała analiza rynku oraz monitoring prowadzonych i planowanych inwestycji
•             Utrzymywanie kontaktu z klientami

Wymagania:

•             Doświadczenie zawodowe na tym samym lub podobnym stanowisku w branżach technicznych (automotive, lotnictwo, serwis maszyn itp.)
•             Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (znajomość języka francuskiego bądź włoskiego będzie dodatkowym atutem)
•             Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office
•             Wiedza techniczna i zdolności analityczne
•             Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne i obycie biznesowe

Firma proponuje:

•             Zatrudnienie na podstawie wybranej formy umowy – kontrakt B2B lub umowa o pracę

•             Wynagrodzenie indywidualne, zależne od doświadczenia Kandydata – od 6 000zł do 20 000zł brutto
•             Premie przyznawane według wewnętrznego regulaminu firmy
             Pracę hybrydową
•             Elastyczne godziny pracy (tryb zadaniowy)
•             Samochód, laptop oraz telefon służbowy
•             Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie na życie
•             Dofinansowanie do szkoleń i nauki języków
•             Dopłaty za dojazd do pracy
•             Karta Multisport
•             Wyjścia integracyjne
•             Udział w akcjach społecznych
•             System kafeteryjny
•             Paczki świąteczne
•             Dofinansowanie do zajęć dla dzieci i przedszkola

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij CV i daj się poznać!

Formularz aplikacyjny: http://jobtime.pl/praca/102912/Key-Account-Manager–Manager-Rynku.html